Uzaktan tıbbi konsültasiyon Kafkas hastalari için

Uzaktan tıbbi konsültasiyon Kafkas hastalari için

Siz en büyuk ve en eski kafkas tıbbi sitesinde bulunuyorsunuz  www.medgeo.net. Tüm Kafkaz çevresinde binlerce okuyuculara sahib .

Sitemizin en önemli işlemlerinden biride mobil hastalar için uzaktan konsültasyon sistemidir.Danişmanlik sürecine Türkiye Gürcistan Rusiya  İsrail Almaniya ve Kafkazin farkli-farkli şehirlerinden yüzlerle  doktorlar   katilmişdir.

Bizimle birçok  doktor ve klinikler  iş birliyi yapiyor. Onlar hasta ile diyalog kliniğinde reklam ve hastaları          çekmek için en iyi yol olduğunu anliyorlar.

Doktorlar ve klinikler için sorular çoğunlukla özel iletişim formlarıyla  gönderiliyor . Iletişim formu yüzlerle  oluşturulmuştur. Portal ( özellikle nozoloji sistemlerle ilgili) Bunların bir kısmı bu adrese http://www.medgeo.net/netklinika/

görülebilir.  Günde yaklaşık 500 sorular geliyor , sayı artıyor.

Kafkaz hastalariyla  konsültasyon sistemine Türkiyenin klinikleri ve ayrica doktorlarida katila bilir.Bizim web- hizmeti ücretlidir.Maliyet genellikle klinikler ile kaplıdır .

İlgilenenler E-posta adresiyle bizimle iltibata geçe bilirler  caumednet@gmail.com

_____________________________________

1.1. დისტანციური სამედიცინო კონსულტაციები კავკასიელი პაციენტებისათვის

1.2  თქვენ იმყოფებით ყველაზე დიდ და ძველ კავკასიურ სამედიცინო პორტალზე www.medgeo.net .მას ყავს ათასობით მკითხველი მთელ კავკასიაში.
1.3  პორტალის ერთ-ერთი მთავარი ფუნქციაა დისტანციური კონსულტაციების ჩატარება პაციენტებისათვის. კონსულტირების პროცესში ათეულობით ექიმი მონაწილეობს      თურქეთიდან, საქართველოდან, რუსეთიდან , ისრაელიდან , გერმანიიდან , კავკასიის სხვადასხვა ქალაქებიდან.
ჩვენტან თანამშრომლობს მრავალი ექიმი და კლინიკა, რადგან მათ ესმით, რომ დიალოგი პაციენტებთან არის რეკლამისა და პაციენტების კლინიკაში მოზიდვის საუკეთესო საშუალება. ფაქტიურად ეს არის სამედიცინო ტურიზმის პროცესის საინფორმაციო მომსახურება
1.3  შეკითხვები ექიმებსა და კლინიკებს , უმეტესად ეგზავნებათ სპეციალური საკონტაქტო ფორმებიდან. ამგვარი საკონტაქტო ფორმები  ასეულობითაა განთავსებული
პორტალზე (ძირითადად ნოზოლოგიურ სტატიებზე ). ნაწილი მათგანი ჩანს ამ მისამართზე http://www.medgeo.net/netklinika/
1.4  დღეში შემოდის დაახლოებით 500 შეკითხვა, რაოდენობა იზრდება.
1.7  კავკასიელ პაციენტთა საკონსულტაციო სისტემაში შეუძლიათ ჩაერთოდ თურქეთის კლინიკებსა და ცალკეულ ექიმებს .ჩვენი web-მომსახურება ფასიანია. ღურებულებას, როგორც წესი ანაზღაურებენ      კლინიკები.
1.8  დაინტერესებულ პირებს შეუძლიათ მოგვმართონ ელფოსტაზე caumednet@gmail.com